Oferta pracy

Praktyka płatna - dział BHP

3M Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kowalska 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

3M Wrocław Sp. z o.o.

Kowalska 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie pracy działu BHP w bieżących zadaniach

  • udział w spotkaniach produkcyjnych Tier oraz obchodach produkcyjnych

  • koordynacja aktualizacji ocen ryzyka

  • monitorowanie wskaźników BHP

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem / absolwentką lub studentem / studentką ostatniego roku studiów na kierunkach bezpieczeństwo i higiena pracy lub pokrewnych

  • dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie i nie masz bariery językowej

  • obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie wyzwania, z łatwością korzystasz z formuł MS Excel i uczysz się nowych programów / systemów IT

  • możesz poświęcić na praktykę minimum 35 godzin tygodniowo

  • chcesz poznać specyfikę pracy działu BHP w dużej firmie produkcyjnej, która jest liderem bezpieczeństwa w regionie

To oferujemy

  • płatną praktykę w ramach umowy - zlecenia, w wymiarze 35-40 godzin tygodniowo przez okres od 3 do 6 miesięcy

  • wsparcie merytoryczne

  • dobrą atmosferę

  • bezpłatny transport

  • praktyki częściowo w formie zdalnej

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia. 3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?