Oferta pracy

Praktyka płatna - dział jakości

3M Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kowalska 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

3M Wrocław Sp. z o.o.

Kowalska 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Podstawowe zadania podczas praktyki obejmują:

wsparcie w:

- działaniach poprawiających jakość produktów i usług

- działaniach poprawiających zgodność SZJ z obowiązującymi normami

- zarządzaniu dokumentacją systemową, m.in. w systemie SAP

- przygotowywaniu i analizie próbek surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

- wsparcie w audytach wewnętrznych

analizę:

- danych systemowych o funkcjonowaniu fabryki oraz ich raportowanie

- wyrobu potencjalnie niezgodnego

oraz codzienne wsparcie techników i inżynierów jakości w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Do aplikowania zapraszamy studentki/-ów ostatniego roku studiów technicznych oraz absolwentów/-ki kierunków technicznych (mile widziane kierunki takie, jak: Chemia, Technologia chemiczna, Biotechnologia, Zarządzanie jakością oraz pokrewne)

  • znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mówioną i pisemną

  • swobodnie posługujących się programami MS Office

  • komunikatywnych, umiejących współpracować

  • dyspozycyjnych do odbycia praktyk w wymiarze 3-6 miesięcy, min. 30 godzin tygodniowo

To oferujemy

  • płatną praktykę w ramach umowy - zlecenia, w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo przez okres od 3 do 6 miesięcy

  • wsparcie merytoryczne, pełne wdrożenie w pracę działu jakości

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz praktycznych umiejętności (zarówno technicznych, jak i "miękkich") w środowisku produkcyjnym

  • możliwość zapoznania się z wymaganiami systemów jakościowych w praktyce

  • możliwość praktycznego zapoznania się z systemem SAP

  • możliwość elastycznych godzin (za praktykę rozliczamy się godzinowo)

  • bezpłatny transport z głównych węzłów komunikacyjnych we Wrocławiu (m.in. dw. główny, dw. Świebodzki, pl. Jana Pawła, pl. Dominikański, pl. Grunwaldzki, pl. Kromera, ogród botaniczny)

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia. Osiągamy roczną sprzedaż na poziomie 33 miliardów dolarów, a ponad 93 000 naszych pracowników współpracuje z klientami na całym świecie. 3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?