Oferta pracy

Praktyka w Dziale HR

Keywords StudiosO firmie

  • Murckowska 18B, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Keywords Studios

Murckowska 18B

Katowice

Twój zakres obowiązków

- Wsparcie administracyjne przy rekrutacji i selekcji pracowników;

- Poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów;

- Wsparcie organizacji procesu on-boardingu pracowników;

- Wsparcie działu HR w realizacji bieżących zadań.

Jest też przestrzeń na wdrażanie własnych inicjatyw.

Jesteśmy bardzo otwarci na pomysły z zewnątrz. Uczciwie mówiąc nie trzymają nas procedury korporacyjne, więc jest spore pole do popisu dla każdego, kto ma ochotę się wykazać.

Cechuje nas elastyczność w zakresie czasu spędzonego u nas w biurze na praktykach.

Nasze wymagania

  • Komunikatywny język angielski

  • Chęć pracy w środowisku międzynarodowym

  • Zainteresowanie tematyką związaną z dziedziną HR

To oferujemy

  • Możliwość poznania specyfiki pracy w branży gamingowej

  • Możliwość wykorzystania swojego potencjału

  • Bezpłatną praktykę

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie?

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci wykorzystać język angielski w codziennej komunikacji?

Interesujesz się branżą gamingową?

To bardzo dobrze trafiłeś!

Do działu HR poszukujemy osoby, która będzie wspierała nasz zespół w codziennych obowiązkach związanych z obsługą Kandydatów i Pracowników.