Praktyka w Dziale Zarządzania Projektami

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Do zadań Działu Zarządzania Projektami należy: opracowywanie standardów i ich nadzór w całej Grupie Kapitałowej PGNiG w obszarze zarządzania projektami programami i portfelem przedsięwzięć; organizowanie szkoleń z obszaru zarządzania projektami i pokrewnych; prowadzenie bazy wiedzy na temat realizowanych projektów i programów w ramach portfela GK PGNiG oraz zarządzanie strategicznymi projektami lub programami międzyobszarowymi.

    PRAKTYKA w Dziale Zarządzania Projektami

    Miejsce odbywania praktyk: Warszawa
    Centrala Spółki PGNIG SA / Departament Strategii / Dział Zarządzania Projektami

    Zakres zadań:

    • Wsparcie Kierownika Projektu (wskazanego przez opiekuna) w realizacji prac projektowych;
    • Weryfikacja wskazanych przez opiekuna dokumentów zarządczych dotyczących zarządzania projektami;
    • Wsparcie w pracach nad rozwojem zarządzania doświadczeniami projektowymi (tzw. lessons learned) w całej organizacji;
    • Modyfikacja prezentacji z szablonami tzw. „timesaver” o najlepsze praktyki stosowane w Departamencie Strategii.

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia 3 – miesięcznej praktyki od października, w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
    • Student co najmniej IV roku lub absolwent (do 12 miesięcy od obrony pracy dyplomowej) jednego z wybranych kierunków: ekonomia, marketing i zarządzanie, matematyka/statystyka lub pokrewne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
    • Średniozaawansowana znajomość pakietu Ms Office.

    Oferujemy:

    • Umowę o płatną praktykę;
    • Poznanie najlepszych standardów i praktyki zarządzania projektami, programami i portfelem przedsięwzięć;
    • Pracę w systemie do zarządzania projektami oraz umiejętności wykorzystywania narzędzia MS Project w harmonogramowaniu projektu;
    • Wsparcie opiekuna merytorycznego przy realizacji powierzonych zadań/projektów;
    • Możliwość przedłużenia współpracy z najlepszymi praktykantami.