Praca praktykant w dziale it – program praktyk letnich

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    Twoje zadania: Jesteś studentem i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Dołącz do naszej Letniej Akademii Talentów, a przekonasz się jakiego rozpędu nabierze Twoja kariera! Jeżeli jesteś ambitnym pasjonatem IT i po prostu lubisz ludzi,...
    opublikowana: 20 kwietnia 2021
      • Warszawa
      Dołącz do Nestlé jeżeli: Jesteś studentem/ką min. 3-ego roku studiów lub absolwentem/ką (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka) pasja do poszukiwania i tworzenia rozwiązań ułatwiających codzienne zadania...
      opublikowana: 11 kwietnia 2021
        • Warszawa
        Dołącz do Nestlé jeżeli: Jesteś studentem/ką min. 3-ego roku studiów lub absolwentem/ką (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika, matematyka) Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim Znajomość MS Office 365 Znajomość...