Praktykant - Analityk w Zespole Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji, Strategy and Transactions

EY (dawniej Ernst & Young)O firmie

EY (dawniej Ernst & Young)

rondo ONZ 1

Warszawa

Zespół Pozyskania Finansowania i Restrukturyzacji to doświadczeni specjaliści zajmujący się doradztwem w procesach strukturyzacji i pozyskania finansowania oraz procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw. Współpracujemy zarówno z największymi podmiotami giełdowymi, jak również z przedsiębiorstwami prywatnymi. W zakresie restrukturyzacji wspieramy naszych klientów zarówno na etapie restrukturyzacji sądowej, jak i pozasądowej.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołączając do naszego Zespołu weźmiesz udział w projektach wspierających naszych klientów na każdym etapie procesu organizacji finansowania, począwszy od wstępnych analiz i określenia struktury finansowania, poprzez rozmowy i negocjacje z instytucjami finansowymi. Wraz z Zespołem pomożesz ocenić możliwości i opracować skuteczny plan restrukturyzacyjny, pozwalający osiągnąć cele strategiczne firmy, niejednokrotnie korzystając z dostępnych narzędzi analitycznych (np. modele finansowe, prognozy płynnościowe, narzędzia do analizy Big Data).

Praktykant - Analityk
w Zespole Pozyskania
Finansowania i Restrukturyzacji,
Strategy and Transactions

Numer ref.: WAR001HP

Twoje główne zadania:

  • Przygotowanie zestawień informacji i ich podsumowanie,
  • Opracowanie danych, wyciąganie wniosków,
  • Przygotowanie wizualizacji analiz, prezentacji,
  • Wsparcie zespołu projektowego przez cały cykl życia projektu doradczego.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Status studenta III-V roku studiów (Praktykant) lub ukończenie przynajmniej pierwszego stopnia studiów (Analityk) na kierunkach ekonomicznych,
  • Zainteresowanie tematyką corporate finance, w tym finansowania i restrukturyzacji przedsiębiorstw,
  • Zdolności analityczne – analiza danych, rozwiązywanie problemów, wyciąganie wniosków,
  • Umiejętność obsługi MS Excel oraz MS Powerpoint,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Aktywny udział w projektach na studiach,
  • Doświadczenie w zakresie modelowania finansowego,
  • Wcześniejsze doświadczenie w pokrewnych obszarach.

Kogo szukamy:

Poszukujemy kandydatów nastawionych na efektywną współpracę z Zespołem i z łatwością budujących nowe relacje. Zależy nam na osobach, które dobrze planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą, są samodzielne w działaniu i chętne do nauki nowych obszarów wiedzy.

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska:

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy