Oferta pracy

Praktykant CRM w Zespole BI

UPC PolskaO firmie

  • Murckowska 14C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

UPC Polska

Murckowska 14C

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie baz (jednorazowych, ciągłych) do kampanii sprzedażowych w SQL

  • Budowanie modeli klasyfikacyjnych i segmentacyjnych w oparciu o metody Machine Learning (uczenia maszynowego) w środowisku chmurowym Google Cloud Platform

  • Analiza ruchów bazy abonenckiej i kontaktów klientów z UPC

  • Raportowanie kampanii

  • Wsparcie innych członków zespołu CRM

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem ekonometrii, ekonomii, informatyki, matematyki, analityki gospodarczej lub pokrewnych kierunków

  • Dobrze znasz MS Excel oraz potrafisz przygotować prezentację w Power Point

  • Znasz podstawy SQL

  • Znasz język angielski na poziomie B2

  • Posiadasz umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Płatną 6-miesięczną praktykę z możliwością przedłużenia współpracy

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji

  • Elastyczny czas wykonywania pracy dostosowany do Twoich możliwości

  • Przyjazną atmosferę w firmie

  • Benefity (karta Multisport)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy