Oferta pracy

Praktykant ds. administracyjnych

Scanmed S.A.

Adama Mickiewicza 12

Trzech Wieszczów

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne wsparcie pracy Sekretariatu (kserowanie dokumentacji, kontakt z Pacjentami)

  • kontrola dokumentacji medycznej

  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich, potwierdzanie wizyt Pacjentów

  • współpraca z personelem medycznym

Nasze wymagania

  • bycie w trakcie studiów (mile widziane kierunki administracyjne/ powiązane z branżą medyczną)

  • chęć nabywania praktycznej wiedzy

  • otwartość, umiejętność swobodnej komunikacji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wykazywanie się inicjatywą

  • dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • bezpłatne 3-miesięczne praktyki

  • możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb

  • okazję do odkrycia i rozwoju swoich talentów zawodowych

  • szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego w sektorze medycznym

  • merytoryczne wsparcie członków zespołu

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy