Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant ds. budowy baz danych

  • małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    De Gruyter (www.degruyter.com) jest wydawcą akademickim o ponad 260-letniej tradycji. Co roku publikujemy ponad 1300 nowych artykułów naukowych z obszaru nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nasze portfolio obejmuje ponad 700 czasopism naukowych publikowanych w modelu subskrypcyjnym lub otwartego dostępu (Open Access). Siedziba firmy mieści się w Berlinie, a regionalne biura w Warszawie, Monachium, Bostonie i Pekinie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska pracy: Praktykanci współpracują z naszą firmą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Praktyka nie koliduje z innymi zajęciami, ponieważ praktykanci mają swobodę w planowaniu czasu pracy. Praktyka trwa minimum 120 godzin i jest nieodpłatna.

    Obowiązki:

    • Praca badawcza w Internecie - wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi i tworzenie baz danych
    • Wsparcie działań marketingowych wydawnictwa

    Wymagania:

    • Sumienność i dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (dodatkowa znajomość innych języków będzie dużym atutem)
    • Łatwość poruszania się w środowisku internetowym

    Oferujemy:

    • Zapoznanie się ze specyfiką działania elektronicznego wydawnictwa naukowego
    • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych
    • List referencyjny w języku polskim i angielskim
    • Możliwość odpłatnej współpracy przy innych, odpowiadających predyspozycjom praktykanta zadaniach

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj