Oferta pracy

Praktykant ds. Wsparcia IT

PRA GROUP KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH WILAMEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

PRA GROUP KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH WILAMEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Prosta 68

Warszawa

Szukasz nowych doświadczeń ? Chcesz poznać ciekawych ludzi?
Jesteś gotowy na sukces?

Dołącz do Naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń od użytkowników
  • Wsparcie w procesie migracji do chmury
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Utrzymywanie relacji i ścisła współpraca z pozostałymi jednostkami firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z IT
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

Okres: 5 miesięcy

Miejsce pracy: Warszawa

Ilość godzin: min. 30 tygodniowo

APLIKACJE ZAWIERAJĄCE CV PROSIMY KIEROWAĆ
POPRZEZ PRZYCISK APLIKUJ.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PRA Group Kancelaria Radców Prawnych Wilamek i Wspólnicy S.K.A. oraz PRA Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy