Oferta pracy

Praktykant - Dział Prawny

PRA GROUP KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH WILAMEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

PRA GROUP KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH WILAMEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Prosta 68

Warszawa

Szukasz nowych doświadczeń ? Chcesz poznać ciekawych ludzi?
Jesteś gotowy na sukces?

Dołącz do Naszego zespołu!

(praktyki płatne)

Zakres obowiązków:

Pomoc w bieżącej pracy kancelarii, sporządzanie projektów pism procesowych, kontakt telefoniczny z kancelariami, sądami i urzędami w celu monitorowania stanu spraw, współpraca z innymi działami Kancelarii, raportowanie wykonywanych działań. Wsparcie procesów archiwizacji dokumentów. Etykietowanie akt, digitalizacja tytułów wykonawczych.

Wymagania:

  • Znajomość prawa cywilnego
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (6 godzin dziennie)
  • Status studenta
  • Swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office, pocztą elektroniczną, sprzętem biurowym (fax, urządzenia wielofunkcyjne)
  • Sumienność, punktualność, odpowiedzialność

Odbywającym praktyki oferujemy możliwość podjęcia współpracy z kancelarią o ugruntowanej pozycji na rynku, zdobycie doświadczenia w pracy biurowej, a także poszerzenie wiedzy prawniczej z dziedziny dochodzenia należności w etapie sądowym i egzekucyjnym.

APLIKACJE ZAWIERAJĄCE CV PROSIMY KIEROWAĆ
POPRZEZ PRZYCISK APLIKUJ.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PRA Group Kancelaria Radców Prawnych Wilamek i Wspólnicy S.K.A. oraz PRA Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy