Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant – dział rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z pozyskaniem nowych projektów i rozwojem naszego biura w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    PL_770140

    Zakres obowiązków:

    • Dokonywanie analizy rynku w różnych regionach i branżach
    • Identyfikacja potencjalnych Kandydatów
    • Wstępna selekcja aplikacji i współudział w rozmowach rekrutacyjnych
    • Przeprowadzanie pogłębionych wywiadów telefonicznych
    • Przygotowywanie profili zawodowych Kandydatów i raportów rynkowych

    Jeśli:

    • Interesujesz się tematyką zasobów ludzkich, w szczególności rekrutacją i selekcją kandydatów
    • Znasz dobrze język angielski
    • Jesteś osobą kreatywną, samodzielną i komunikatywną
    • Umiesz sprawnie pozyskiwać informację i aktywnie słuchać
    • Łatwo nawiązujesz kontakty
    • Jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną
    • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów
    • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w call center (mile widziane)
    • Możesz dołączyć do nas w przeciągu dwóch tygodni

    Dołącz do naszego zespołu!

    Oferujemy:

    • Możliwość pozyskania ciekawych doświadczeń zawodowych
    • Zdobycie szerokiej wiedzy na temat rynku pracy oraz rozwój kompetencji zawodowych
    • Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole
    • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.