Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant - Dział Usług Księgowych

KPMG

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w przygotowywaniu dokumentacji księgowo-podatkowej

  • weryfikacja dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej

  • przygotowanie raportów, zestawień i realizacja innych prac zleconych przez zespół

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe lub status studenta/absolwenta studiów kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych

  • chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w księgowości oraz rozwoju w tym kierunku

  • zainteresowanie zagadnieniami księgowymi

  • dobra znajomość języka angielskiego (również w zakresie terminologii biznesowo-księgowej)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • zdolności analityczne

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • płatne praktyki oraz współpracę w ramach umowy zlecenia

  • możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni

  • możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej

  • możliwość praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie oraz pracę dla klientów różnych branż

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Testy analityczne online

3

Test z języka angielskiego online

4

Rozmowa kwalifikacyjna

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy

Czym zajmuje się zespół?