Praktykant, Intel Hub (Bazy Danych)

BNP PARIBAS REAL ESTATE POLAND SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Praktykant/Stażysta

Cześć!

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Swoim klientom doradzamy w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Pracujemy w 38 krajach i zatrudniamy ponad 5100 pracowników. Jesteśmy częścią Grupy BNP Paribas.

Szukasz praktyk w obszarze analizy danych?

Zaaplikuj do BNP Paribas Real Estate i zacznij swoją karierę z nami!

Oferujemy Ci:

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy
  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Zniżki na bilety do kina, możliwość wykupienia karty Multisport
  • Zespołowe, sportowe aktywności
  • Elastyczny grafik pracy (wiemy, że studia są ważne)

Twoje obowiązki:

  • Import danych z Excela do systemu i ich aktualizacja
  • Wspieranie analizy dużych zbiorów danych
  • Tworzenie raportów z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Jesteś dokładny/a, systematyczny/a i lubisz pracę z liczbami
  • Masz umiejętności analityczne
  • Z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania
  • Znasz bardzo dobrze MS Excel
  • Znasz dobrze język angielski (min. B2)
  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu
  • Mile widziana będzie Twoja znajomość:
    • SQL i zagadnień związanych z bazami danych
    • VBA lub innego języka programowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy