Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Praktykant IT

Fiserv Polska S.A.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Java

O projekcie

Zapraszamy do udziału w programie trzymiesięcznych płatnych praktyk w naszych Zespołach Testów oraz Bazodanowych, połączonych z udziałem w toczących się projektach informatycznych dot. przetwarzania danych, udostępniania rozbudowanych GUI oraz API dla aplikacji mobilnych.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przypadków oraz scenariuszy testowych pod testy manualne oraz automatyczne;

  • rozwój i utrzymywanie testów regresji;

  • generowanie danych testowych;

  • analiza i określanie przyczyny błędów;

  • przegląd dokumentacji technicznej i tworzenie dokumentacji testowej;

  • praca z bazą danych Oracle lub:

  • wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania;

  • dokumentowanie rozwiązań technologicznych w obszarze przetwarzania baz danych; wsparcie w przygotowywaniu raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby działu;

  • inne prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • student kierunków informatycznych - co najmniej 2-3-go roku studiów;

  • umiejętność analitycznego myślenia i zainteresowanie nowymi technologiami;

  • podstawowa znajomość tworzenia zapytań do baz danych w SQL (Oracle);

  • znajomość Javy;

  • znajomość frameworków do automatyzacji testów (Selenium, Cypress, REST Assured);

  • podstawowa znajomość narzędzi zarządzania kodem (Git);

  • ogólna znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania (SDLC)

  • podstawy CI/CD (Jenkins, Gitlab) lub:

  • znajomość JIRA, Confluence, baz danych Oracle / ODI mile widziane.

To oferujemy

  • udział w globalnym programie płatnych praktyk;

  • możliwość poznania sposobu funkcjonowania globalnych jednostek IT i używanego oprogramowania;

  • zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku przy dużych projektach wdrożeniowych.

Fiserv Polska, właściciel marki Polcard from Fiserv zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji. Poszukujemy pracowników chcących rozwijać wraz z nami markę Polcard. Jeżeli razem z nami chcesz świadczyć najwyższy standard usług w międzynarodowej organizacji finansowej, to szukamy właśnie Ciebie. Jeżeli chcesz dalej rozwijać i zdobywać nowe kompetencje, wyślij swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy