Logo Pracuj.pl

Praktykant IT z językiem francuskim

Accenture TechnologyO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa zlecenie, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jako praktykant ds. wsparcia będziesz członkiem kilkudziesięcioosobowego zespołu, który zapewnia ciągłość funkcjonowania zaawansowanego systemu opartego na technologiach Microsoft i IBM. Będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie bieżącej pracy aplikacji bankowej, a dokładnie:

• współpracę z trzecią linią wsparcia;

• monitorowanie systemu (przeglądanie i analiza logów aplikacji);

• wsparcie przetwarzania (wykonywanie zdefiniowanych procedur awaryjnych);

• wykonywanie procedur i skryptów migracji zmian w oprogramowaniu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka francuskiego (poziom B2/C1);
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1);
  • zainteresowanie branżą IT – mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym noc/dzień (w okresie wdrożenia praca w godzinach biznesowych);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość i chęć do nauki.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych oraz podstaw SQL;
  • znajomość podstaw administracji Windows Server;
  • znajomość podstaw programowania;
  • znajomość najlepszych praktyk IT.

To oferujemy

  • płatne praktyki z możliwością związania się z firmą na dłużej po ich ukończeniu;
  • udział w realizacji projektów na globalną skalę dla największych międzynarodowych firm z Fortune500;
  • dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi technologicznych, które pozwolą Ci poznać specyfikę pracy projektowej i realizować wyzwania biznesowe klienta;
  • pakiet wdrożeniowy (szkolenia wprowadzające), dostęp do katalogu bezpłatnych kursów oraz wsparcie doświadczonych pracowników;
  • elastyczny czas pracy (możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu pracy);
  • indywidualne wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego, a także sesje z Coachem;
  • przyjazną atmosferę oraz zróżnicowane środowisko pracy;
  • różne aktywności w ramach Happiness at work oraz inicjatywy sportowe;
  • możliwość nauki technologii jak: Jenkins, Bitbucket, Git, SourceTree, MSSQL, Windows Server, Control-M, ISPW, JCL.

Etapy rekrutacji

1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Możliwość pracy 100% zdalnej.

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z dowolnego miejsca na terenie Polski, bezterminowo, również po okresie pandemii. Dla osób pracujących w tym trybie przewidujemy dokładnie taką samą ścieżkę i możliwości rozwoju jak dla osób pracujących z biur, dodatkową komunikację oraz dwa razy w roku fizyczne spotkania integracyjne. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do aplikowania i kontaktu bezpośredniego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aktualne oferty pracodawcy
R00070627

Praktykant IT z językiem francuskim, pomorskie