Praktykant/ka – developer w zespole B2B Sales Support

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MB2B/BSS/A/INT

    Jako Samsung R&D Insitute Poland, do zespołu pracującego nad rozwojem usług biznesowych w oparciu o architekturę Cloud, poszukujemy studentów ostatnich lat, zainteresowanych odbyciem praktyk.

    Praktyka u nas będzie idealnym sposobem na pozyskanie doświadczenia zawodowego, pozwalającego na udany start twojej kariery zawodowej. Jest to również okazja na wspólną pracę oraz naukę z naszymi doświadczonymi i utalentowanymi inżynierami – wszystko w ramach projektów rozwojowych, prowadzonych w naszym biurze.

    Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, pełną energii i lubisz pracować z ludźmi, zachęcamy do odpowiedzi na naszą ofertę.

    Samsung, jako lider rynku rozwiązań konsumenckich, sukcesywnie rozszerza swoje wpływy na rynek B2B. Nasza firma opiera swoją strategię na tworzeniu otwartego, start-up’owego środowiska dla rozwoju nowych pomysłów w wielu obszarach rynku, wykorzystując do tego nasze biblioteki programistyczne.

    Nasz praktykant będzie miał okazję poznać zespół B2B Sales Support, który na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem nowych oraz wsparciem obecnych klientów biznesowych. Dzięki trzymiesięcznej pracy w Samsung R&D Institute Poland w zespole inżynierów i kierowników projektów będzie on miał możliwość pozyskania wartościowego doświadczenia zawodowego.

    Zadania

    • Wsparcie developerów korzystających z SDK firmy Samsung:
      • Programowanie aplikacji Java w systemie Android
      • Programowanie rozwiązań webowych (JavaScript, Angular, JQuery, Bootstrap, CSS, HTML)
      • Tworzenie aplikacji testowych i prototypów dla klientów i partnerów
      • Testowanie rozwiązań dostarczonych przez grupy techniczne

    Wymagania

    • Umiejętność programowania w jednym z wymienionych wcześniej języków/frameworków
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

    Oferujemy

    • Płatną praktykę w wymiarze 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Uczestnictwo w innowacyjnych i ciekawych projektach
    • Dogodną lokalizację biura przy rondzie Daszyńskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!