Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/ka Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praktykanta/tki do Działu Księgowości
    (praktyki płatne)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Acc/Praktyki-2/WAW

    Zadania:

    Wspieranie zespołu w zadaniach księgowych, m.in.:

    • Sortowanie i kserowanie dokumentów księgowych
    • Proste księgowania dokumentów
    • Pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych
    • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
    • inne, zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny
    • Status studenta ostatnich lat studiów na kierunkach finanse/rachunkowość
    • Mile widziane doświadczenie/praktyki w dziale księgowości
    • Dyspozycyjność
    • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • Dokładność i staranność
    • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

    Dodatkowo mile widziana znajomość:

    • Zagadnień: CIT/VAT/PCC/Ustawa o rachunkowości/MSSF
    • Exact - program księgowy
    • SAP - moduł księgowo-finansowy
    • Innych języków obcych: niemieckiego i/lub hiszpańskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

    Ponadto osoby, których poszukujemy, powinny odznaczać się, zgodnie z kulturą naszej firmy, proaktywnym podejściem, szczerością, uprzejmością i wysoką kulturą osobistą.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w księgowości
    • Miłą atmosferę pracy
    • Pracę w doświadczonym zespole
    • Możliwość używania języka angielskiego codziennie
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin oraz możliwość dalszego rozwoju w ramach struktury naszej firmy

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Vistra Corporate Services Sp. z o.o lub inne Oddziały firmy moich danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
    oraz opcjonalnie:
    Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych firmy Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, 00-803, przy ul. Al. Jerozolimskie 56c, również po okresie rekrutacji, a także dla innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Vistra Corporate Services Sp. z o.o lub inne Oddziały Vistra Corporate Services Sp. z o.o, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

    Vistra dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych i administracji spółek.