Logo Pracuj.pl

Praktykant​ka ​/ Praktykant w zespole compliance

mBankO firmie

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza podmiotów chcących nawiązać relację z bankiem
  • przygotowywanie statystyk oraz wniosków z analiz, tworzenie rekomendacji po zakończonych analizach
  • współpraca z innymi jednostkami w ramach projektów compliance
  • obsługa podmiotów z listy ostrzeżeń publicznych KNF

Nasze wymagania

  • status studenta/ki lub absolwenta/ki, preferowane kierunki ekonomiczne lub/i prawnicze
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • otwartość na współpracę, komunikatywność
  • dociekliwość i terminowość
  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • mile widziany język angielski na poziomie B2
  • mile widziana będzie Twoja podstawowa wiedza z form organizacyjno-prawnych prowadzenia działalności.

To oferujemy

Dołączenie do nas to idealna okazja, aby zdobyć wiedzę z zakresu compliance, w szczególności wynikające z Ustawy AML – dotyczącą firm, m.in. z zakresu branż wrażliwych, szczególnych. Wszystko to przez działanie w praktyce :)

Zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 40h/tyg) z wynagrodzeniem 3490 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.

pracujemy w modelu hybrydowym - dwa razy w tygodniu widzimy się w biurze w Łodzi (ul. Kilińskiego 74).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego
  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji

1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z opiekunem/-ką

3

Porozmawiasz z rekruterem/ką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Praktykant​ka ​/ Praktykant w zespole compliance, płk. Jana Kilińskiego 74, Śródmieście, Łódź