Oferta pracy

Praktykant/ka – Programista/ka (JAVA, .NET)

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..O firmie

  • Jana Pawła II 17, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..

Jana Pawła II 17

Lublin

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • .NET

  • Angular

  • Jenkins

  • Git

  • Spring

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z procesem wytwarzania oprogramowania

  • Projektowanie, implementacja i testowanie kodu

  • Wytwarzanie oprogramowania w oparciu o metodologię SCRUM

Nasze wymagania

  • Chcesz poznać lub już znasz: Java, .NET, Angular, GIT, Jenkins, Spring

  • Nie są Ci obce aspekty programowania obiektowego

  • Świadomie wykorzystujesz wzorce projektowe

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Chcesz wziąć udział w projektach podążających za najnowszymi trendami w IT

To oferujemy

  • Płatne praktyki (4 tygodnie) w wymiarze od ⅘ etatu do pełnego etatu

  • Elastyczne godziny pracy w trybie zdalnym lub hybrydowym w naszym lubelskim biurze

  • Ciekawe i pełne wyzwań projekty w najnowocześniejszych technologiach

  • Oferty pracy dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Przewiń do profilu firmy