Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/ka w Dziale Analiz Biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 19.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)
    zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

    Whirlpool Corporation
    jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

    Produkty i marki
    takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht,
    Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

    Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    wspieranie w działaniach zorientowanych na przygotowywaniu rekomendacji oraz optymalizacje procesów biznesowych wewnątrz firmy, zarówno marketingowych jaki i sprzedażowych.

    Zakres obowiązków:

    • analiza danych sprzedażowych / odsprzedażowych
    • pomoc w tworzeniu rekomendacji dotyczących selekcji produktów, działań wspierających dystrybucję, ekspozycję oraz sprzedaż produktów
    • przygotowywanie cyklicznych raportów (tygodniowych/miesięcznych) wraz z rekomendacjami działań oraz optymalizacja procesów

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student IV-V roku studiów kierunkowych o profilach ekonomicznych
    • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz
    • wysoki poziom zdolności analitycznych
    • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z marketingiem produktowym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysokie zaangażowanie oraz otwartość na zdobywanie wiedzy

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji, skutecznie realizującej założenia strategii biznesowej
    • płatne praktyki
    • możliwość współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie
    • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, karta lunchowa)
    • zajęcia z języka angielskiego
    • świeże owoce i aromatyczną kawę
    Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, nie lubisz nudy i rutyny!
    Jeśli chcesz dołączyć do organizacji,
    która kieruje się stałymi wartościami i prezentuje wysoką kulturę organizacyjną,
    wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając

    emea.whirlpoolcareers.com