Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/ka w Dziale HR (6 miesięcy)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-04-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRAKTYKANT W DZIALE HR
    Miejsce pracy: Poznań
    Dział Human Resources, NIVEA Polska, Poznań
    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1 pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

    ZADANIA:

    Jako Praktykant wesprzesz działania zespołu HR w obszarze rekrutacji i szkoleń. Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, kontakt z kandydatem na każdym etapie procesu, selekcję nadesłanych aplikacji. W ramach działań szkoleniowych będziesz pomocą w procesie onboardingu oraz organizacji projektów szkoleniowych.

    OFERTA NIVEA:

    • Zyskasz duże doświadczenie, realizując odpowiedzialne zadania
    • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Będziesz miał możliwość podjęcia nielimitowanej, darmowej nauki on-line aż 7 języków obcych
    • Zadbasz o formę na sali NIVEA, w której oferujemy zarówno siłownię, jak i zajęcia grupowe (np. jogę, cross-fit)
    • Zregenerujesz siły podczas lunchu w firmowej kantynie
    • Będziesz mógł skorzystać z ultra-niskich cen produktów naszych marek w firmowym sklepie

    OCZEKIWANIA:

    • Studia o profilu związanym z HR
    • Dostępność min. 30 godz. w tygodniu, na ok. 6-8 miesięcy
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji i/lub szkoleń
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność i zaangażowanie