Praktykant/ka w dziale HR w Randstad Rzeszów ( bezpłatne)

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Praktykant/Stażysta
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • 23.07.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praktykant/ka w dziale HR w Randstad Rzeszów (bezpłatne)
    Nr ref.: /438/05/2019/EM/42986
    Rzeszów
    oferujemy
    • poznanie procesu rekrutacyjnego od A do Z
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • poznanie tajników lokalnego rynku pracy
    • dedykowany opiekun praktyk
    • przyjazna atmosfera pracy
    zadania
    • wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych (m.in. obszar logistyki, sprzedaży, HR-u, administracji, marketingu)
    • telefoniczne i mailowe kontakty z kandydatami
    • wyszukiwanie kandydatów pod kątem prowadzonych projektów
    • administrowanie bazą danych
    • udział w spotkaniach rekrutacyjnych
    oczekujemy
    • dyspozycyjności min. 20 godzin tygodniowo w okresie 3 miesięcy
    • wspierania specjalistów w bieżących procesach rekrutacyjnych
    • chęci i motywacji do rozwoju osobistego
    • zaangażowania

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47