Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Praktykant/ka w dziale HR

AUTO1 Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w prowadzonych projektach rekrutacyjnych, w tym:

  • Pomoc w redakcji i publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Selekcja aplikacji na wybrane stanowiska

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • Udział w wybranych rozmowach rekrutacyjnych

  • Pomoc w bieżących projektach HR

  • Wsparcie w zakresie administracji kadrowej

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Dyspozycyjność minimum 30 godzin tygodniowo

  • Dobra znajomości MS Office/ Google Suite

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1)

  • Systematyczność, odpowiedzialność oraz chęć do nauki

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Płatne praktyki – wynagrodzenie uzależnione od wypracowanych godzin

  • Możliwość zaliczenia praktyk w ramach studiów – wystawienie oceny i rekomendacji

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Świetną atmosferę i możliwość pracy w młodym i wspierającym się zespole

  • Udział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 50 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2018 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 540 000 samochodów używanych, a przychody wyniosły 2,9 miliarda euro. W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4000 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy