Oferta pracy
101

Praktykant/ka w Dziale Inżynierii Wytwarzania Zmywarek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 26 wrz 2021
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • W ramach praktyk odbywanych w dziale Inżynierii Wytwarzania oferujemy szeroki wachlarz możliwości zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności poprzez pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej i największej fabryce zmywarek na świecie. Będziesz miała/miał szanse współpracować z doświadczonym zespołem inżynierów oraz wspierania ich w realizowaniu bieżących zadań. W ramach Twoich obowiązków dajemy Ci możliwość:

  • prowadzenia analiz i statystyk awaryjności parku maszynowego, analizy błędów jakościowych oraz proponowania działań naprawczych

  • wspierania zespołu inżynierów w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych, projektowanie technicznych rozwiązań poprawiających jakość i wydajność procesów

  • wspierania realizacji wymogów norm ISO - przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji, instrukcji procesowych, planów kontroli, nadzór nad energochłonnością parku maszynowego

  • tworzenia modeli i rysunków wykonawczych drobnych elementów maszyn poprawiających ich funkcjonowanie

  • wzięcia odpowiedzialności za fragment procesu technologicznego

Nasze wymagania

  • status studenta jeszcze przez minimum 1 rok preferowane kierunki Mechaniczne, Mechatronika, Elektronika

  • dostępność min 30 h w tygodniu

  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań

  • umiejętność pracy zespołowej i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel

  • znajomość programów graficznych AutoCad, SolidWorks lub NX;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

To oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

  • przyjazną atmosferę

  • zespół otwarty na dzielenie się wiedzą