Praktykant/ka w Dziale Księgowości

GEALAN Polska Sp. z o.o.O firmie

GEALAN Polska Sp. z o.o.

Rudzka 31

Rzgów

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC
i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Nasza firma rozwija się.
Aktualnie trwa rozbudowa zakładu produkcyjnego i prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzgów

Twoje zadania i obowiązki:

  • Wsparcie zespołu księgowości w następujących obszarach:
  • administrowanie dokumentami księgowymi,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Bieżąca obsługa poczty;

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Są studentami IV lub V roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, zarządzanie, finanse);
  • Znają język angielski i/lub niemiecki (będzie to dodatkowym atutem)
  • Mają chęci do rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji;
  • Posiadają dobrą znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
  • Są dyspozycyjni ok 6 h dziennie, 2-3 dni w tygodniu, z możliwością pracy w większym wymiarze godzinowym w okresie wakacyjnym;
  • Charakteryzują się rzetelnością i wytrwałością w realizacji zadań;
  • Posiadają umiejętność pracy w zespole;
  • Są zaangażowani, chętni do pracy i nauki;

Jeżeli spełniasz większość lub wszystkie z powyższych oczekiwań, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie za staż;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze księgowości;
  • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (wakacje) z możliwością przedłużenia;
  • Elastyczne godziny pracy dające możliwość pogodzenia stażu ze studiami dziennymi;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Dogodny dojazd autobusem.
  • SZKOLENIA
    I ROZWÓJ
  • KARTA
    SPORTOWA
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • INTEGRACJA
  • BEZPIECZNE MIEJSCE PRACY
  • KAFETERIA MY BENEFIT
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
ul. Rudzka 31, 95-030 Rzgów

Kontakt telefoniczny:
42 225 21 28
534 444 790
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.gealan.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy