Freightliner PL

Praktykant/ka w Dziale Księgowości

Freightliner PL O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników Działu Księgowości w bieżących zadaniach

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie delegacji

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego

Nasze wymagania

  • status studenta (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia, administracja)

  • dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • znajomość języka angielskiego oraz/ lub języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i sumienność

  • dyspozycyjność min. 20-25h w tygodniu

Mile widziane

  • zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny księgowości

To oferujemy

  • płatne praktyki – umowa zlecenie

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie

  • doskonały początek kariery zawodowej

  • praktyki w nowoczesnym biurze, w centrum Warszawy (Metro Politechnika)

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.