Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant/-ka w Dziale Księgowości

PrudentialO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży

  • Księgowanie rozliczeń wydatków

  • Obsługa skrzynek mailowych z e-fakturami

  • Wystawianie faktur

  • Obsługa systemu obiegu faktur

  • Przygotowanie płatności

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Wsparcie zespołu księgowości ogólnej w bieżących pracach

  • Udział w projektach z obszaru finansów

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość

  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

  • Sumienność i dbałość o szczegóły

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w zakresie księgowości i funkcjonowania organizacji od strony finansowej

  • Umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową, z możliwością przedłużenia pracy na stałe

  • Wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w ciekawych projektach

  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Dogodną lokalizację biura tuż przy metrze Wilanowska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna