Logo Pracuj.pl

Praktykant/-ka w Dziale Księgowości

PrudentialO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
  • Księgowanie rozliczeń wydatków
  • Obsługa skrzynek mailowych z e-fakturami
  • Wystawianie faktur
  • Obsługa systemu obiegu faktur
  • Przygotowanie płatności
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Wsparcie zespołu księgowości ogólnej w bieżących pracach
  • Udział w projektach z obszaru finansów

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Sumienność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w zakresie księgowości i funkcjonowania organizacji od strony finansowej
  • Umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową, z możliwością przedłużenia pracy na stałe
  • Wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Dogodną lokalizację biura tuż przy metrze Wilanowska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Praktykant/-ka w Dziale Księgowości, Warszawa