Oferta pracy

Praktykant/ka w dziale księgowości

ALTOO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności faktur i wprowadzenie do systemu Enova,

  • ewidencja dokumentów źródłowych w programach księgowych,

  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów, inne prace księgowe,

  • wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości bankowej - GUS, NBP

  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby audytów i kontroli finansowych

  • prace administracyjne zlecane na bieżąco oraz udział w bieżących projektach.

Nasze wymagania

  • student ostatniego roku studiów lub absolwent studiów (o kierunku rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne).

  • dobra znajomość programów MS Office.

  • dyspozycyjność do pracy minimum 3 dni w tygodniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne,

  • możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,

  • możliwość awansu po okresie odbywania praktyk,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

ALTO

ALTO Accounting to zespół specjalistów z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Świadczymy usługi outsourcingu księgowości oraz kadr i płac dla klientów krajowych oraz zagranicznych. Stawiamy na automatyzację procesów, dostosowanie ich do konkretnych potrzeb klienta. ALTO Accounting jest częścią grupy ALTO – zespołu ponad 120 specjalistów z obszaru podatków, księgowości i obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa prawnego.

W ALTO Accounting chcemy, aby zaawansowane rozwiązania technologiczne maksymalnie ułatwiały pracę zarówno nam, jak i naszym klientom, a także sprawiały, by księgowość była źródłem cennych informacji zarządczych.

Przewiń do profilu firmy