Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/ka w Dziale Logistyki

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1
    pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.
    Dział Supply Chain, NIVEA Polska, Poznań

    ZADANIA:

    Osoba na tym stanowisku dołączy do struktur naszego Centrum Logistycznego, które zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w krajach Europy Północno – Wschodniej.

    Do zadań Praktykanta należeć będzie wspieranie Działu Logistyki w realizacji bieżących projektów i codziennych zadań (m.on. logistyczna obsługa klientów).

    OCZEKIWANIA:

    • Studenci od III-ego roku studiów, mile widziany profil logistyczny
    • Dostępność min. 30 godz. w tygodniu
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość Excela
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność i zaangażowanie

    OFERTA NIVEA:

    • Kilkumiesięczna płatna praktyka (umowa zlecenie), start od lutego 2019r.
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze logistyki w międzynarodowej organizacji
    • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej NIVEA oraz sklepiku z produktami NIVEA, Bambino
      i tesa tape
    • Platforma on-line do nauki języków obcych