Oferta pracy

Praktykant/-ka w Dziale Marketingu

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.O firmie

  • Kujawska 102, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Kujawska 102

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Szukamy kandydatki/ kandydata, który chce zdobyć doświadczenie i ma ogromną chęć rozwoju. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, wiesz, że „content is the king”, masz otwarty umysł, chcesz się uczyć i mieć swój wkład w rozwój globalnej marki, jednocześnie dbasz o szczegóły wykonując powierzone zadania - ta praktyka jest dla Ciebie!

BĘDZIESZ

• tworzyć i rozwijać treści na naszej stronie internetowej

• uczestniczyć w tworzeniu materiałów na nasze profile w mediach społecznościowych

• rozwijać komunikację wewnętrzną w firmie, pomagać rozwijać nasz Intranet

• uczestniczyć w rozwoju treści w naszym content hubie

• wspierać zespół w zakresie realizacji różnych innych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • kandydat w trakcie studiów (kierunki: marketing, komunikacja, media, informatyka lub pokrewne)

  • dostępność min. 20 godz./tydzień

  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania treściami na stronach internetowych (mile widziana znajomość dowolnego CMS)

  • podstawowa wiedza dot. prowadzenia profili w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook)

  • umiejętność redagowania treści

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • płatną praktykę pozwalającą na zdobycie praktycznego doświadczenia w Dziale Marketingu, w oparciu o umowę zlecenie

  • przyjazną atmosferę w otwartym zespole, chętnym do dzielenia się wiedzą

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Pełna treść informacji oraz formularze zgód będą dostępne w trakcie aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.