Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/ka w Dziale Marketingu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-04-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1 pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.
    Marketing, NIVEA Polska, Poznań

    ZADANIA:

    • Na oferowanym stanowisku dołączysz do działu Marketingu. Będziesz wspierać zespół dedykowany do zarządzania marką w konkretnych kategoriach produktowych w realizacji bieżących projektów i codziennych zadań.
    • Będziesz również odpowiedzialna/y za analizę danych marketingowych.

    OCZEKIWANIA:

    • Student studiów magisterskich; preferowane specjalności: Marketing, Zarządzanie, itp.
    • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia
    • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową
    • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu

    OFERTA NIVEA:

    • Zyskasz duże doświadczenie, realizując odpowiedzialne zadania
    • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Będziesz miał możliwość podjęcia nielimitowanej, darmowej nauki on-line aż 7 języków obcych
    • Zadbasz o formę na sali NIVEA, w której oferujemy zarówno siłownię, jak i zajęcia grupowe (np. jogę, cross-fit)
    • Zregenerujesz siły podczas lunchu w firmowej kantynie
    • Będziesz mógł skorzystać z ultra-niskich
      cen produktów naszych  marek
      w firmowym sklepie