Oferta pracy

Praktykant/ka w Dziale Marketingu

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Będziesz wspierać zespół Brand Marketingu w realizacji bieżących projektów i codziennych zadań, m.in. będziesz odpowiedzialna/y za wsparcie przygotowania wprowadzenia produktu na rynek (analiza danych rynkowych i konsumenckich, prezentacje, opakowanie, komunikacja)

Nasze wymagania

  • Student studiów magisterskich; preferowane specjalności: Marketing, Zarządzanie, itp.

  • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową

  • Umiejętność prowadzenia i realizacji kompleksowych zadań oraz planowania pracy

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu

To oferujemy

  • Zyskasz duże doświadczenie, realizując odpowiedzialne zadania pod okiem profesjonalnego Zespołu

  • Będziesz miał/a szansę współpracować z różnymi działami w firmie, poznając specyfikę ich pracy

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i umowę na 6 miesięcy

  • Zadbasz o formę w sali fitness NIVEA, gdzie oferujemy zarówno siłownię, jak i zajęcia grupowe (np. jogę, cross-fit)

  • Zregenerujesz siły podczas lunchu w firmowej kantynie

  • Będziesz mógł skorzystać z ultra-niskich cen produktów naszych marek w firmowym sklepie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kantyna firmowa

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy