Oferta pracy

Praktykant/ka w Dziale Marketingu

NIVEA Polska Sp. z o.o.

21,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Gnieźnieńska 32

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku dołączy do Marketingu oraz Shopper & Customer Marketingu marki Bambino. Praktykant/ka wesprze zespół w realizacji bieżących zadań, przede wszystkim związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, analizie danych rynkowych i konsumenckich (wraz z prezentacją wyników), pomoże w tematach dotyczących rozwoju opakowań, a także w obszarze komunikacji on-line (webpage, social media, rich content, itp).

Nasze wymagania

  • Student/ka studiów magisterskich (Marketing, Zarządzanie, itp.)

  • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową

  • Umiejętność prowadzenia i realizacji kompleksowych zadań oraz planowania pracy

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu lub shopper & customer marketingu

To oferujemy

  • 6-miesięczna płatna praktyka (umowa zlecenie, 21 zł brutto za godzinę), z elastycznymi godzinami pracy

  • Zdobycie cennego doświadczenia i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość korzystania z firmowej kantyny, sali sportowej oraz sklepiku z produktami NIVEA, Eucerin i Bambino

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

  • Udział w imprezach integracyjnych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowa kantyna

  • paczki z nowościami produktowymi

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menedżerem Działu oraz HR

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Przewiń do profilu firmy