Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant/ka w Dziale Realizacji

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w obszarze zadań administracyjnych

  • Praca z bazą danych w oparciu o MS Excel

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Aktywny status studenta

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Ms Excel)

  • Chęć rozwoju oraz zdobywania wiedzy!

  • Skrupulatność oraz dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Płatne praktyki z możliwością nawiązania stałej współpracy

  • Super zespół z ogromnym doświadczeniem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy