Logo Pracuj.pl

Praktykant/ka w Dziale Rozwoju

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Oto jakie mamy korzyści dla Ciebie!

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnej firmie budowlanej,

- Różnorodność zadań,

- Zespół, z którym współpraca to przyjemność,

- Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych oraz zatrudnienie po odbytych praktykach.

Nasze wymagania

Jeśli, możesz się pochwalić następującymi kwalifikacjami:

- Jesteś studentem/tką studiów wyższych (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria środowiska),

- Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,

- Interesuje Cię zdobycie wiedzy w zakresie budownictwa,

- Lubisz kontakt z ludźmi i chętnie podejmujesz się różnorodnych zdań,

- Cechuje Cię sumienność i zaangażowanie w pracę,

- Potrafisz działać samodzielnie.

To oferujemy

Możliwości, które na Ciebie czekają:

- Zdobędziesz wiedzę w zakresie budownictwa,

- Będziesz miał/a okazję poznać zadania działu i pomożesz w bieżących procesach,

- Rozwiniesz kompetencje miękkie w codziennej pracy zespołowej i kontaktach z klientami.

Praktykant/ka w Dziale Rozwoju, Białystok