Oferta pracy

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Praktykant/ka w Dziale Sprzedaży

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gnieźnieńska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 13 gru 2020
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku dołączy do Zespołu Sprzedaży. Do jej zadań należeć będzie wspieranie zespołu we współpracy z kluczowymi klientami, przygotowywanie analiz i prezentacji oraz realizacja bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • Student studiów magisterskich lub absolwent

  • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży

To oferujemy

  • Zyskasz duże doświadczenie, realizując odpowiedzialne zadania pod okiem profesjonalnego zespołu

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i umowę na 6 miesięcy, z możliwością awansu po zakończeniu praktyk i dalszego kontynowania swojej kariery w NIVEA

  • Zadbasz o formę na sali NIVEA, w której oferujemy zarówno siłownię, jak i zajęcia grupowe (np. jogę, cross-fit)

  • Zregenerujesz siły podczas lunchu w firmowej kantynie

  • Będziesz mógł skorzystać z ultra-niskich cen produktów naszych marek w firmowym sklepie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kantyna firmowa

Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań, tesa tape. Aplikujesz do NIVEA Polska, gdzie zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1

pracuje w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje