Logo Pracuj.pl

Praktykant/ka w Dziale Surowców Wtórnych

KAUFLANDO firmie

3 700
brutto / mies.
  • Wola Krzysztoporska (pow. piotrkowski)
    Wola Krzysztoporska (pow. piotrkowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie kart przekazania odpadów (KPO) oraz prowadzenie ewidencji odpadów (KEO) w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami (BDO) dla sieci Kaufland
  • kontrola danych w BDO
  • prowadzenie dokumentacji dot. gospodarki odpadami
  • sporządzanie raportów, statystyk
  • wsparcie działu Surowce Wtórne, Jednostki Ładunkowe i Zrównoważony Rozwój w SCM.

Nasze wymagania

  • status studenta lub absolwenta studiów wyższych
  • dyspozycyjność w okresie wakacyjnym (2 miesiące)
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • zainteresowanie tematyką ochrony środowiska
  • umiejętność pracy w zespole i działanie z pasją.

To oferujemy

  • umowę o praktykę absolwencką
  • wynagrodzenie w wysokości 3700zł brutto miesięcznie
  • wdrożenie w pracę działu i realizację ciekawych projektów
  • pracę w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym
  • pracę u boku ekspertów w dziedzinie logistyki.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności oraz wzmocnij kompetencje interpersonalne. Rozwiń z nami skrzydła podczas praktyk wakacyjnych. Realizuj interesujące projekty, poznaj niezwykłych ludzi, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie i ucz się od najlepszych.

Praktykant/ka w Dziale Surowców Wtórnych, Wola Krzysztoporska (pow. piotrkowski)