Oferta pracy

Praktykant/ka w Dziale Transportu

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Kleszczów (pow. krakowski)

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Depatamencie Logistyki w Centrum Dystrybucyjnym

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów

Jakie będą Twoje zadania:

  • wsparcie działu transportu i opakowań zwrotnych w codziennej pracy
  • wprowadzanie danych do systemu SAP
  • fizyczna i systemowa kontrola przyjętych palet i opakowań zwrotnych
  • prowadzenie dokumentacji przyjmowanych/wydawanych palet i opakowań zwrotnych
  • sporządzanie raportów, ewidencji opakowań zwrotnych, planu tras

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • statusu ucznia/studenta ostatnich lat lub absolwenta
  • dyspozycyjności w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 30 września
  • umiejętności obsługi MS Office (szczególnie Excel)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie mile widziane
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów, rzetelności, sumienności i zaradności w realizacji powierzonych zadań oraz chęci rozwoju zawodowego.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o praktykę absolwencką
  • wynagrodzenie w wysokości 2900 zł brutto miesięcznie
  • wdrożenie w pracę działu i realizację ciekawych  projektów oraz udział w corocznym konkursie dla praktykantów zakończonym atrakcyjnymi nagrodami
  • dedykowanego opiekuna, który przez okres praktyk zadba o Twój rozwój i zdobycie nowych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wprowadzi Cię w strukturę naszej firmy
  • pracę w jednym z największych Centrów Dystrybucyjnych w Polsce z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy oraz systemów automatyzacji procesów logistycznych, dodatkowo zapewniamy darmowy posiłek, dostęp do strefy relaksu z pyszną kawą, przyjazną atmosferę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne