Praktykant/-ka w Dziale Transportu

  • Wiedeń, Kufstein -Tyrol, Austria
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-06-01
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-07-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Praktykant w Dziale Transportu
Miejsce pracy: Wiedeń, Kufstein -Tyrol

Czy mówi Pan/Pani po polsku i niemiecku?
Oferujemy program szkoleniowy i początkowe stanowisko.

Założone w 1924 roku przedsiębiorstwo LKW WALTER należy do największych na europejskim rynku transportu ładunków całopojazdowych i do 50 największych przedsiębiorstw w Austrii. Skupiamy się na organizowaniu transportu ładunków całopojazdowych w całej Europie oraz z, i do Rosji, Azji Środkowej, na Bliski Wschód i Afryki Północnej. Od 1984 r. firma LKW WALTER prowadzi pionierską pracę przy rozwoju transportu intermodalnego kolej - droga oraz Short Sea Shipping. WALTER GROUP jest jednym z prywatnych koncernów austriackich odnoszących największe sukcesy.

bottom

Zakres obowiązków:

  • Szerokie przeszkolenie w ramach programu treningowego
  • Praca w międzynarodowym zespole w aktywnym, dynamicznym otoczeniu
  • Codzienny networking z klientami i partnerami transportowymi z całej Europy
  • Organizacja i sterowanie międzynarodowym transportem
    (transport lądowy i intermodalny)
  • Negocjacje dotyczące kupna i sprzedaży
  • Międzynarodowe podróże do partnerów biznesowych
  • Samodzielna kontrola sukcesu dzięki narzędziom analitycznym: Management Informations System
  • Regularna opieka w ramach naszego programu szkoleniowego

Perspektywy rozwoju:

  • Opieka rynków międzynarodowych i Key Accounts
  • Współpraca w projektach wewnętrznych
  • Stopniowe przejęcie zadań kierowniczych
  • Intensywne kształcenie oraz dalsze szkolenie
  • Atrakcyjna pensja polączona z udziałami w sukcesie przedsiębiorstwa
  • Pewne miejsce pracy w mocnym finansowo - prywatnym przedsiębiorstwie
  • Nowoczesne środowisko pracy z wieloma „Social Benefits”

Zgodnie z filozofią naszej firmy kadrę kierowniczą wyłaniamy jedynie spośród własnych pracowników.

Wymagania:

  • Niedawno zakończone studia ekonomiczne
    (uniwersytet, wyższa szkoła handlowa)
  • Specjalizacja w zakresie International Business, marketingu, handlu zagranicznego, logistyki, turystyki lub podobnych
  • Doskonała znajomość języka polskiego (najlepiej język ojczysty) oraz niemieckiego

Miejsce pracy: Wiener Neudorf (na południowych przedmieściach Wiednia) lub w Kufstein (Tirol).
Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu mieszkania na początek.

Jeśli chcecie Państwo pracować w ekspansywnym, dynamicznym przedsiębiorstwie, złóżcie Państwo swoją aplikacje online:

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG
Branża: Transport i logistyka, Usługi
Centrala: IZ NÖ-SÜD, Straße 14, Postfach 36
AT-2355 Wiener Neudorf /
Wien Filia: Zellerstraße 1, 6330 Kufstein /
Tirol, Österreich
Obrót: € 1,86 mld
Pracownicy: 1.538
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas pracy: Pełny etat

Nasi pracownicy mówią w ponad 35 językach
i pochodzą z ponad 40 krajów/rejonów.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się