Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktykant/-ka w Dziale Transportu

  • Wiedeń, Kufstein -Tyrol, Austria
  • Praktykant/Stażysta
  • 03.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Praktykant w Dziale Transportu
    Miejsce pracy: Wiedeń, Kufstein -Tyrol

    Czy mówi Pan/Pani po polsku i niemiecku?
    Oferujemy program szkoleniowy i początkowe stanowisko.

    Założone w 1924 roku przedsiębiorstwo LKW WALTER należy do największych na europejskim rynku transportu ładunków całopojazdowych i do 50 największych przedsiębiorstw w Austrii. Skupiamy się na organizowaniu transportu ładunków całopojazdowych w całej Europie oraz z, i do Rosji, Azji Środkowej, na Bliski Wschód i Afryki Północnej. Od 1984 r. firma LKW WALTER prowadzi pionierską pracę przy rozwoju transportu intermodalnego kolej - droga oraz Short Sea Shipping. WALTER GROUP jest jednym z prywatnych koncernów austriackich odnoszących największe sukcesy.

    bottom

    Zakres obowiązków:

    • Szerokie przeszkolenie w ramach programu treningowego
    • Praca w międzynarodowym zespole w aktywnym, dynamicznym otoczeniu
    • Codzienny networking z klientami i partnerami transportowymi z całej Europy
    • Organizacja i sterowanie międzynarodowym transportem
      (transport lądowy i intermodalny)
    • Negocjacje dotyczące kupna i sprzedaży
    • Międzynarodowe podróże do partnerów biznesowych
    • Samodzielna kontrola sukcesu dzięki narzędziom analitycznym: Management Informations System
    • Regularna opieka w ramach naszego programu szkoleniowego

    Perspektywy rozwoju:

    • Opieka rynków międzynarodowych i Key Accounts
    • Współpraca w projektach wewnętrznych
    • Stopniowe przejęcie zadań kierowniczych
    • Intensywne kształcenie oraz dalsze szkolenie
    • Atrakcyjna pensja polączona z udziałami w sukcesie przedsiębiorstwa
    • Pewne miejsce pracy w mocnym finansowo - prywatnym przedsiębiorstwie
    • Nowoczesne środowisko pracy z wieloma „Social Benefits”

    Zgodnie z filozofią naszej firmy kadrę kierowniczą wyłaniamy jedynie spośród własnych pracowników.

    Wymagania:

    • Niedawno zakończone studia ekonomiczne
      (uniwersytet, wyższa szkoła handlowa)
    • Specjalizacja w zakresie International Business, marketingu, handlu zagranicznego, logistyki, turystyki lub podobnych
    • Doskonała znajomość języka polskiego (najlepiej język ojczysty) oraz niemieckiego

    Miejsce pracy: Wiener Neudorf (na południowych przedmieściach Wiednia) lub w Kufstein (Tirol).
    Chętnie pomożemy Państwu w znalezieniu mieszkania na początek.

    Jeśli chcecie Państwo pracować w ekspansywnym, dynamicznym przedsiębiorstwie, złóżcie Państwo swoją aplikacje online:

    LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG
    Branża: Transport i logistyka, Usługi
    Centrala: IZ NÖ-SÜD, Straße 14, Postfach 36
    AT-2355 Wiener Neudorf /
    Wien Filia: Zellerstraße 1, 6330 Kufstein /
    Tirol, Österreich
    Obrót: € 1,86 mld
    Pracownicy: 1.538
    Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
    Czas pracy: Pełny etat

    Nasi pracownicy mówią w ponad 35 językach
    i pochodzą z ponad 40 krajów/rejonów.
    bottom