Oferta pracy

Praktykant/ka w Kancelarii Prawnej ALTO Legal

ALTOO firmie

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników kancelarii w realizacji bieżących zadań i projektów;

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych spółek obsługiwanych przez kancelarię;

  • aktywny udział w tworzeniu opinii prawnych;

  • przeprowadzanie analizy przepisów prawa, w szczególności w zakresie; prawa spółek oraz prawa rynków kapitałowych.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem prawa (preferowany III-IV rok) i możesz zaangażować się w pracę min. 30h tygodniowo;

  • chcesz pracować w młodym zespole, który ma mnóstwo ciekawych i ambitnych projektów;

  • ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka rozwoju;

  • stawiasz na atmosferę w pracy, współpracę i pozytywne towarzystwo;

  • nie boisz się wyzwań, a praca w języku angielskim nie jest Ci obca.

Mile widziane

  • posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa spółek oraz prawa rynków kapitałowych lub chcesz się rozwijać w tym kierunku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu praktyk

  • przyjazne i bardzo pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy

  • liczne eventy pozapracowe w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień