Logo Pracuj.pl

Praktykant/ka w Obszarze Produkcji (Fabryka Zmywarek)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • W ramach praktyk oferujemy szeroki wachlarz możliwości zdobycia praktycznej wiedzyi umiejętności poprzez pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej i największej fabryce zmywarek na świecie. Będziesz miała/miał szanse współpracować z doświadczonym zespołem inżynierów i specjalistów oraz wspierać ich w realizowaniu bieżących zadań. W ramach Twoich obowiązków dajemy Ci możliwość:
  • prowadzenia analiz i statystyk awaryjności parku maszynowego, analizy błędów jakościowych oraz proponowania działań naprawczych
  • wspierania zespołu inżynierów w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych, projektowanie technicznych rozwiązań poprawiających jakośći wydajność procesów
  • wspierania realizacji wymogów norm ISO - przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji, instrukcji procesowych, planów kontroli, nadzór nad energochłonnością parku maszynowego
  • tworzenia dokumentacji i wizualizacji obszarowej

Nasze wymagania

  • status studenta jeszcze przez minimum 1 rok preferowane kierunki Mechaniczne, Mechatronika, Elektronika, Inżynieria Produkcji
  • dostępność min 30 h w tygodniu
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań
  • umiejętność pracy zespołowej i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. Komunikatywnym

To oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązaniai nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowegow międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • przyjazną atmosferę
  • zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

Praktykant/ka w Obszarze Produkcji (Fabryka Zmywarek), Łódź