Oferta pracy
NF/102/0722

Praktykant(-ka) w obszarze produktów kredytowych

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie benchmarków produktowych/procesowych

  • wspieranie zespołów produktowych w testach biznesowych wspierających value proposition i zarządzania ceną kredytów niezabezpieczonych​

  • współtworzenie analizy danych dotyczących skuteczności sprzedaży kredytów

  • pomoc zespołom NML OF w realizacji kluczowych projektów roadmapy kredytów na rok 2022/2023

Nasze wymagania

  • statusu studenta lub absolwenta studiów preferowanych kierunków: bankowość, zarządzanie, finanse, marketing, informatyka lub/i pokrewne

  • podstawowej wiedzy z bankowości oraz ogólnej znajomości produktów kredytowych dla osób fizycznych

  • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności; World, Excel, Power Point

  • wiedzy w zakresie testów informatycznych, znajomość JIRA

  • otwartości na pracę w metodyce SCRUM/AGILE

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, umożliwiającym np. przygotowanie benchmarków procesów/produktów z ofert firm zagranicznych

  • umiejętność logicznego myślenia

  • komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów, chęć do pracy w zespole

To oferujemy

Dołączenie do naszego zespołu będzie idealną okazją do:

- nabycia umiejętności testera procesów

- pozyskania wiedzy w zakresie produktów, procesów bankowych oraz zasad polityki kredytowej

- poznania zasad tworzenia oferty produktowej i polityki cenowej dla kredytów niezabezpieczonych

- doświadczenia pracy w metodyce AGILE/Scrum

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 40h/tyg) z wynagrodzeniem 3010 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.

Pracujemy hybrydowo - dwa dni w biurze w Łodzi, na ul. Kilińskiego 74. Jeden dzień pracy stacjonarnej przypada zawsze w środę, drugi dzień w tygodniu do wyboru :)​

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z opiekunem praktyk

3

Porozmawiasz z rekruterką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje