Oferta pracy
NF/0107/0822

Praktykant(-ka) w obszarze rozwoju ekosystemu firm

mBank

3 010 brutto / mies.

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie zespołu w rozwoju segmentu SME w zakresie ekosystemu

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach projektu OSCBR, który zrzesza ponad 2 tys. Biur Rachunkowych z całej Polski wspierając synergię korzyści dla księgowych, klientów, oraz banku

  • analiza rynku eCommerce oraz weryfikację merchantów współpracujących z bankiem

  • obsługa dyspozycji i reklamacji składanych przez klientów firmowych

  • monitoring wyników konkurencji, sporządzanie benchmarków, tworzenie raportów z rynku

  • współpraca z innymi jednostkami banku w zakresie produktów ekosystemu SME

Nasze wymagania

  • znajomość programu MS Excel (w stopniu przynajmniej podstawowym) - będzie to Twoje codzienne narzędzie pracy

  • umiejętność priorytetyzowania zadań - liczymy na Twoją samodzielność po wdrożeniu

  • skrupulatność i sumienność

  • determinacja w finalizacji powierzonych Ci zadań

To oferujemy

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 40h/tyg) z wynagrodzeniem 3010 zł brutto/msc przez okres max. 12 miesięcy. Mamy elastyczny grafik - będziesz mieć możliwość pogodzenia nauki ze studiami.

Pracujemy hybrydowo - dwa dni w biurze w Łodzi na ul. Kilińskiego 74. Dni pracy stacjonarnej przypadają w poniedziałek i środę :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z managerem/ką

3

Porozmawiasz z rekruterem/ką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

Nasz zespół

„Przedsiębiorca musi być człowiekiem orkiestrą. Nie znasz się na czymś – to prędzej czy później się poznasz. Musisz!”

To jeden z cytatów naszego klienta. Dołącz do nas i zmieniaj z nami świat polskich przedsiębiorców. Jesteśmy departamentem całościowo zajmującym się segmentem klienta firmowego. W Wydziale Rozwoju Ekosystemu Firm wspieramy przedsiębiorców w codziennym prowadzeniu biznesu. Pomagamy w kontakcie z księgową, przyjmowaniu płatności przez bramkę płatności paynow, czy terminale POS. Wspieramy zarządzanie cash flow poprzez mOrganizer. Pracujemy zwinnie, analitycznie, projektowo.

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje