Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Praktykant/ka w obszarze zarządzania projektami i procesami

mBank

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie centrum integracji strategicznej w zakresie wypracowywanych materiałów, standardów oraz szablonów dokumentacji projektowej

  • współpraca z wydziałem, jak również departamentem zarządzania projektami i procesami, w zakresie tworzenia i administrowania stroną Wiki i Intranetową

  • wsparcie Kierowników Projektów w zakresie PMO danego projektu

Nasze wymagania

  • posiadasz status studenta lub absolwenta na preferowanych kierunkach; zarządzanie projektami, finanse lub/i bankowość

  • masz podstawową wiedzę z zakresu zarządzania portfelem projektów, standardów zarządzania projektami​

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, zarówno w mowie i piśmie

  • masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, szczególnie; Excel, PowerPoint oraz Teams

  • wykazujesz zdolności analitycznego myślenia

  • wyróżnia Cię skrupulatność, determinacja i dobra komunikacja

  • jesteś nastawiony/a na rozwój i poszerzanie wiedzy, nie boisz się nowych wyzwań, szybko przyswajasz wiedzę

To oferujemy

Dołącz do nas i zdobądź wiedzę z zakresu:

- standardów zarządzania projektami oraz zarządzania portfelem inicjatyw strategicznych

- narzędzi, szablonów i dokumentacji wykorzystywanych w procesach zarządzania projektami

- współpracy wewnątrz organizacji

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 20h/tyg) z wynagrodzeniem 1505 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z opiekunem/ką

3

Porozmawiasz z rekruterem/ką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy