Praktykant/ka w Oddziale Gdańsk

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych Praktykami Letnimi w Oddziale w Gdańsku

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wystawianie zaświadczeń i rozliczanie produkcji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy

Czego oczekujemy?

  • Statusu studenta lub absolwenta (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, ubezpieczenia lub pokrewne)
  • Chęci zdobycia doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • Dobrej organizacji pracy, komunikatywności i otwartości
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególność MS Excel)
  • Skrupulatności, dokładności i dbałości o najwyższą jakość pracy

Co oferujemy?

  • Płatne 2-3-miesięczne praktyki
  • Możliwość zatrudnienia po okresie praktyk
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy