Oferta pracy

Praktykant/ka w Oddziale Korporacyjnym

mBank

mBank

Aleje Jerozolimskie 174

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych finansowych do systemów bankowych i zbieranie danych do monitoringów kredytowych

  • ocena sytuacji finansowej Klienta, wyszukiwanie informacji o kliencie w dostępnych źródłach internetowych

  • przygotowywanie materiałów, raportów, analiz, zestawień i prezentacji biznesowych związanych z funkcjonowaniem Oddziału

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • student/ka lub absolwent/ka kierunków o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość, bankowość, analiza przedsiębiorstw)

  • ogólna wiedza ekonomiczno-społeczna

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność i chęć do pracy w zespole

  • dynamizm i myślenie analityczne

  • dobra organizacja pracy oraz dokładność

To oferujemy

  • W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 20h/tyg) z wynagrodzeniem 1505 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.​

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

    • wsparcie mentora

    Etapy rekrutacji
    1

    Zapoznamy się z Twoim CV

    2

    Spotkasz się z managerem/ką

    3

    Porozmawiasz z rekruterem/ką

    4

    Damy znać, jak Ci poszło!

    mBank

    Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

    Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

    Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

    Przewiń do profilu firmy