Oferta pracy

Praktykant(-ka) w zespole ds. klientów strategicznych

mBank

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza klienta pod kątem procesu compliance, analiza KYC, sprawdzanie beneficjenta rzeczywistego

  • wsparcie doradców w departamencie klientów strategicznych

  • aktualizacja dokumentów, składanie wniosków w systemach elektronicznych banku

  • udzielanie klientowi podstawowych informacji nt. oferty produktów bankowości transakcyjnej

  • prezentacje produktowe oraz prezentacje banku

Nasze wymagania

  • statusu studenta lub świeżo upieczonych absolwentów na kierunkach: finanse, bankowość, ekonomia, matematyka

  • dobrej znajomości pakietu MS Excel

  • znajomości języka angielskiego w poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji kredytowych / sprawozdań finansowych

  • zainteresowania i znajomości podstawowych zagadnień związanych z analizą finansową przedsiębiorstw

  • komunikatywności, otwartości na zmiany i innowacje

  • dobrej organizacji pracy, dokładności i dociekliwości

  • umiejętności przekształcania pomysłów w realne rozwiązania

To oferujemy

Zapraszamy Cię na praktyki, które pozwolą Ci na poznanie specyfiki wybranych sektorów gospodarki oraz możliwości uczestniczenia w procesie oceny największych klientów korporacyjnych Banku.

Współpraca z Nami będzie okazją do:

- poznania specyfiki procesu compliance w banku w departamencie klientów strategicznych,

- współpraca z doradcami klienta strategicznego w zakresie sprzedaży produktów bankowych

- uczestniczenia w procesie oceny ryzyk AML dla klienta strategicznego

W ramach praktyk oferujemy Ci zatrudnienie na umowę o pracę (ok. 40h/tyg) z wynagrodzeniem 3010 zł brutto/msc przez okres 12 miesięcy.

Pracujemy w modelu hybrydowym - dwa razy w tygodniu widzimy się w biurze w Warszawie, na ul. Prostej 18 :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dwa dni dodatkowego urlopu szkolnego

  • wsparcie mentora

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Spotkasz się z managerem/ką

3

Porozmawiasz z rekruterem/ką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy